| anonim_4396 a întrebat:

Cine este student la Vasile Goldis, profiulul drept participand la curusrile domnului rector Moldovan Iosif Florin? Nu are cineva cartea scris de el cu titlul "Drept privat roman", care este o carte tip culegere cu teste grila pentru sesiuna de examen -drept roman?! Va rog multe cine are cunostinte aspura modului de achizitoanare a acestei carti va rog sa ma anunte!

1 răspuns:
| nus a răspuns:

Ceauwinking esti studenta la Vasile Goldis la drept?happy as vrea si eu sa aflu cate ceva de facultatea aceasta... daca vezi mesajul meu te rog sa-mi raspunzi...winking