| Ionelusha a întrebat:

Cine imi da si mie niste site-uri noi de imbracat papusi (barbie)?

dau funditsssssaaa

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Am eu unul soro/.:D,,, www.stardoll.com e cel mai tare posibil... poti imbraca aproape orice vedeta. funda?

13 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Iti dau chiar ceva mai bun de atat: www.missbimbo.com. Este un joc online si poti gasi multe haine frumoase si alte chestii interesante. :D

| TraficDeMentosane a răspuns:

Http://www.didigames.com

alt site' nu stiu :-j
bye :-h [da'mi funda;;) ]

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Aha, acum inteleg de ce pui intrebari stupide.
Abia acum am realizat CE VARSTA AI :O...
Gata acum inteleg tot.rolling on the floor
Bye bye.laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iluvdressup
hotgamesforgirl
allforgamesgirl
girlgogames
stardoll
hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate fetele cu numele ionela sunt foarte foarte proaste!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu doua saituri.acelea sunt:new game for girl si star sue.incearcale o sa-ti placa.

| Airplane a răspuns:

Http://www.jocurile.us/jocuri-barbie/Imbraca-barbie-cu-carti.html Este un joc interesant... sper sa iti placa...

Incearca-l...:)

| StoianOnutzaGeorgyana2011 a răspuns:

Incearca funcorder!