| ingerash_5029 a întrebat:

Cine imi poate zice o programa prin care voi putea vedea TV pe calculator?

5 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Http://www.pbxtelecom.ro/index.php?page=download&lg=en daca vrei programele care le ai prin cablu trebuie sa-ti instalezi un tv tuner pe calc bagi cablu de la antena si ai televiziune prin cablu la pc

| LeMotán a răspuns:

Asta-i cel mai tare:
http://www.pbxtelecom.ro/

| dalea a răspuns:

Trebuie sa descarci de pe net Sopcast apoi intri pe un site cu tvonline. Dar iti trebuie sa ai net-ul cu viteza ceva mai mare.

| pitbull60 a răspuns:

DAca ai o conexiune de minim 3mb/s iti recomand sa intri pe site-ul celor de la COOL TV scrie asa pe google ca o sa iti apara. apoi instalezi plug-in-ul de la Pixel Fusion si daca mai ai si o plasma de 19", repectiv 21" nu iti mai trebuie tv deloc.pentru ca vei avea "claritate" mai buna decat la tv.acu depinde ...si cu 2mb/s merge dar depinde de provider.

| Stefy_4126 a răspuns:

Antena 1 merge fara nici un program instalat. dai ep google antena 1 live celelalte iti trebuie sopcast instalat sa iti mearga celellalte programe!