| yadora a întrebat:

Cine imi spune si mie cumse procedeaza pe acest site? Cand am deschis azi calculatorul m-am trezit cu 0 puncte! E vreo data limita de raspuns? Ce se intampla, vreau mai multe detalii. Multumesc.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E doar o reactualizare. Mergi pe alta pagina sau da refresh si totul revine la normal.

eileen
| eileen a răspuns:

Mi se intampla si mie frecvent, probabil se actualizeaza punctajul, stai linistita, este doar o problema tehnicawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu iti face griji.happy este doar o problema tehnica.big grinse va rezolva.happy

| mioara a răspuns:

Intra pe blog si afli mai multe

| andi a răspuns:

S-a intamplat si la mine, totul pornise de la zero.ma speriasem si eu...prietenii nu mai erau... dar si-a revenit! big grin