| Eu500 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac un servar de samp fara host sa-mi lase idul de mes la raspuns cine ma ajuta o sa-i

1 răspuns:
| vnp a răspuns:

Baiatule... sincer... esti ambitios. In primul rand se zice server nu servar. In al doilea rand se numeste xampp nu samp. In al treilea rand nu poti sa faci asa ceva fara host! rolling on the floor Programul trebuie hostat undeva, macar la tine in calculator, dar daca vei vrea sa faci asta calculatorul va trebui sa ramana non stop aprins (adica pe post de server). Si in ultimul rand ca sa configurezi un xampp dupa cum vrei tu necesita un pic de cunostinte, timp si multa rabdare. Deci nu stiu daca va fi cineva interesat sa faca asta mai ales moca happy
Succes.