| iobita21eLla a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste status-uri cool si funny? FUNDITZZZA:d

Răspuns Câştigător
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Dupa barbat si autobuz sa nu alergi niciodata, ca dupa o jumatate de ora vine altu.
De treci codrii de arama, nu te costa nici un ban.De treci pragul de la crama, dai salariul pe un an
Esti patetic si tu stii. nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe dobitocu'.
I was born intelligent but school destroyed me
Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NOROC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si sa culegi o floare numita IUBIRE!
Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programul!
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine. isi aprindea tigara. Doamne! Sa scap berea din mana nu alta.
Foaie verde de bihor nu da buzz ca dau ignore!
O tigara ne ia 3 minute din viata. o bere 7 minute din viata. iar scoala ne ia 7 ore pe zi din viata. deci scoala dauneaza grav sanatatii noastre.
Don't be sad. don't be blue. Frankenstein was ugly too.
Fumez iarba si scot fum roz cu inimioare!
Am treaba nu mai dau autografe
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun.
Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate
Prietenii sunt ca si ciocolata. Nu te mai saturi de ei.
Daca prietenia noastra ar fi o pralina, nu ar avea data de expirare.

Sper c te-au ajutaat. ultimele doua sunt preferatele mele:X:X:X

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valyta a răspuns:

Daca prostia ar fi amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada