| djady350 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa descriu piesa Cartierul latin de Pierre Chesnot? va implor ajutati-ma ca sa pot sa-mi cresc media la romana. am nevoie de o nota si doamna profesoara o sa imi puna nota pe descrierea piesei Cartierul latin de Pierre Chesnot. dau funda la cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| FrénétiQué a răspuns:

Sa te ajutam? Copii din ziua de azi sunt prea indrazneti, fa-o singur pe fortele tale, ca asa cand o sa ajungi pe la bac s-au sa dai gradu nu va fi nimeni sa te ajute. Pune mana pe o carte si invata.