| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta va rog cu acest program caci eu nu reusesc sa-l iau : wifi hack password v1.7.exe

2 răspunsuri:
| mihaik9917 a răspuns:

Eu sincer iti spun sa nu il iei poate fi virusat ....sau nu merge! crede-ma e vrajeala! poti luat keylogger, un virus care iti monitorizeaza fiecare tasta pe care o apesi si astfel cel ce a creat programul iti poate afla parolele! ai grija! P.S: de multe ori antivirusul nu te anunta daca ai luat keyloggerul!