| jaja10222 a întrebat:

Cine se uita la wrestling? spunatimi niste superstaruri? care va plac? dc? care iti place cel mai mult? dc?

Răspuns Câştigător
| iLi3 a răspuns:

Imi place Wrestlingul. unul din Luptatorii mei preferati e Jeff Jarrett. "JJ" imi plac loviturile lui cu obiectele muzicale peste inamici :D
baga si tu o privire aici poate iti va placea ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=89QTv6ULLHo

5 răspunsuri:
| MeGaMix98 a răspuns:

CM Punk, John Cena, Rey Misterio, Undertaker, Y2J,Randy Orton, Kane, Edge... imi plac pentru ca stiu sa lupte nu ca alti intra in ring si se fac de ras, Nu as putea spune ca imi place cel mai mult de unul dintre ei pentru ca toti sunt buni dar cel care mi se pare ca ar fi mai bun este John Cena, A detinut cel mai mult centura WWE. Cam atathappy

| aventador a răspuns:

Wrestlerul meu preferat e jeff hardy, pentru ca este un wrestler extrem, tot timpul reuseste sa socheze lumea cu sariturile lui.

| therock383 a răspuns:

Rendy Orton, Triple H, Shaw Michaels, Y2J, Sin Cara Rey Misteryo, Undertaker, Kane, Cena de pe vremuri cu Wold Life, Hardy Boys, Edge mie imi plac pentru ca Orton numai la 24 de ani a ajuns campion la categoria grea, Cena pentru ca ai placea hip hopul, Undertaker pentru ca era frate cu Kane, msi HARDY BOYS faceau schemele faine ca swantboom, DX pentru ca aveau schemele faine ca sweet chin music sau pedegree

| diannna38 a răspuns:

Jeff Jeret, Undertaker, Edge pentru ca stiu sa selupte bine nu ca alti care intra intr-un meci si il pierd in 27 secunte ca la wrestlemania 28 cu daiel bryan a pierdut titlul in 18 secunde

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Jericho.