| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Cine știe când mai au Carla's Dreams concert? Și unde in România? Caut pe net si nu găsesc doar de revelion. Dar înainte dacă mai au sau după. Cine știe vreau sa fac pentru niște copii ceva, e mai complicata povestea. Dar va voi spune. Dau funda cine știe. Oriunde in țara și data, dacă sunt și prin judetul Timiș ar fi bine! Mulțumesc va

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Uita-te pe pagina lor sau da-le mesaj sau un comentariu la postare cand mai au concert unde te intereseaza. Am vazut ca de obicei raspund.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mai au pe 13 mai 2017 la Bucuresti. Arenele Romane. Nu era greu de gasit.