| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum sa-mi fac parul cret cat mai simplu dau fundita.

7 răspunsuri:
| Annaa a răspuns:

Cu ondulatorul sau cu moatele!

| ことみ a răspuns:

Sall!
Poti sa ti-l impletesti, iar dupa aceea sa-l uzi sau invers. Poti sa ti-l faci chiar si cu placa.

| Love25 a răspuns:

Iti dai cu putin apa in par big grin Pt ca parul sa fie umed, dupa care iei spuma in mana, lasi capul in jos si iti strangi in pumn parul :p Eu am incercat si iese ft dragut love struck Succes :p! Fundita big grin?

| lol23 a răspuns:

Dupa ce iti speli parul, ti-l pui pe biguriuri tot capu' iar apoi il usuci cu tot cu bigudiuri pe cap, iar apoi te culci cu el asa
si dimineata iti dai drumul... Daca nu poti sa ti-l impletesti tot capul si sa dormi asa cu el pana dimineata iar dimineata iti dai drumul... prima varianta e mai usoarawinking dar trebuie sa ai bigudiuri pentru tot capulwinking
Bafta!

| Llooliittaa a răspuns:

Folosesti spuma dupa ce faci baie smug funda ca te cunoskk:X

| dumy_2750 a răspuns:

Pai e simplu. placa de ondulat parul

| ssss_7203 a răspuns:

Pai dupa ce faci baie p cap poti sa il dai cu spuma si il faci cu mana cret. cu ondulatorul. sau cu spuma cand e uscat mai merge dar cand e ud se aseaza mai bine