| smekeru001 a întrebat:

Cine stie de unde pot lua gta vice city pe telefonul Samsung galaxy mini2 dati-mi site sau linkul si informatiile cum sa il fac dau funda pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Http://android.mob.org/game/grand_theft_auto_vice_city.html
uite aici te uiti atent trebuie sa down 2 chestii acolo dac anul te descurci spune.

| smekeru001 explică (pentru Cipri99):

Care sunt cele 2? daca imi zici corect si merge ai funda!

| Cipri99 a răspuns (pentru smekeru001):

Deci intri pe link iti ara poze si un video acolo sub video sunt 2 chestii
si scrie Download game etc etc si ai acolo pe verde mic scrie download
down alea 2 chestii apk si chache care ii o arhiva o dezarhivezi.

| smekeru001 explică (pentru Cipri99):

Iau doar cache sau si android 2.3 and higer?

| Cipri99 a răspuns (pentru smekeru001):

Download game Grand Theft Auto Vice City free:
Selected platform: Android 2.3.6
If the platform is incorrect, you can change it change
The most suitable versions of the game for Android 2.3.6
Download Android 2.3 and higher [3.8 MB][apk]
Download Сache [1.38 GB][zip]
tot ambele

| smekeru001 explică (pentru Cipri99):

Am dat sa downloadez si apare phone sau pc si dau download si nu se descarca la ala cu tel scrie use QR-code dau pe el si apare o imagine ciudata si nu se descarca nimic!