| MoOmOshIkA a întrebat:

Cine stie la ce instrumente muzicale poate cinta Dima Gheorghita Trofim din Lala Band si Pariu cu viata...si daca vor veni cei din Lala Band in Republica Moldova sa concerteze...

1 răspuns:
| DeyaE14 a răspuns:

Din cate stiu eu, Dima nu canta la nici un instrument.

Iar in legatura cu venirea trupei Lala Band in Republica Moldova:

Cei din Lala Band vor avea un turneu in toamna. Au spus ca vor veni la Deva, la Resita, la Cluj si la Timisoara.

Au spus ca in scurt timp vor anunta si restul oraselor in care vor veni.