| kido0tza a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie cat ar costa un bilet de tren : Bucuresti-Oradea, dus-intors? (cu fiecare tip de tren)...Plus cu reducerile acelea la elevi happy

Răspuns Câştigător
| addme a răspuns:

Un bilet dus pentru elev la InterCity costa 84. 5 RON (nu au afisate preturile pentru dus-intors) iar pentru Accelerat costa 48. 85. mentionez ca preturile sunt doar pentru un drum, reducere elev si pe scaun. mai sunt si alte variante de a calatori (cuseta 4 locuri, cuseta 6 locuri sau vagon de dormit - bineinteles, pretul creste considerabil) pentru mai multe detalii acceseaza http://www.infofer.ro
mult noroc :)