| Bica1453 a întrebat:

Cine stie sa puna teme pentru samsung corby sa faca un video sau sa imi dea programele necesare pe id cbica30@yahoo.com sau daca gasiti pe net dati-mi de pe net tema

Răspuns Câştigător
| danyelo112 a răspuns:

Samsung corby si Samsung pe care il am eu adica s5230 seamana la soft asa ca iti zic programele cele mai bunewinking pentru imaginile de pe ecran, ai imagini de alea in3 cred.descarca programul "Samsung S5230 wallpaper creator"si acolo iti faci imaginile, si pentru video sa le convertesti in 3 gp descarca programul "Ultra mobile 3gp video converter" si in el pui videourile si le convertesti. spor la treaba. Funda?