| UltimateFlame101 a întrebat:

Cine stie un H a C k pentru imperia online dar care sa nu aiba survey sau sa imi spuneti o modalitate de a scapa de survey deoarece nu stiu ce sa ii fac

4 răspunsuri:
| kossmin16 a răspuns:

Http://www.cheatengine.org/ acest hack poate fi folosit la toate jocurile din lume dar iti trebuie niste coduri pe acelea ti le voi trimite imediat printr-un mesaj

| kossmin16 a răspuns:

Sau poti urmarii acest tutorial http://www.youtube.com/watch?v=MwShHx7MaQQ! Funda?

| UltimateFlame101 explică (pentru kossmin16):

Salut frate iti multumesc ca ai incercat sa m aajuti dar cheat engine nu merge la acest joc sad au facut o protectie ca atunci cand il folosesc sa se reseteze pagina automat

| kossmin16 a răspuns (pentru UltimateFlame101):

OK