| PfloO a întrebat:

Cine stie un soft bun de editare video?

Gen ce foloseste Mikey la Doza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikey foloseste Adobe After Effects!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Gasesti aici mai multe programe pentru editare video: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

| IonutzWoW a răspuns:

Camtasia Studio 8. Cel mai genial program, parerea mea. BAFTA!

| PfloO explică:

Nu mai conteaza am fost intro mica excursie aveam unele videoclipuri de ediat de facut un mic filmulet dar is pierdute toate fiindca nu le-am salvat dupa ce am schimbat windows-ul. crying Iar programele de recuperat is de prisos.