| AdelinGrigorescu a întrebat:

Cine stie unde gasesc Manager de ferestre desktop/Windows desktop manager, in Windows 7 FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexpoint a răspuns:

1. Click Start
2. In Start Search scrie Services.msc si dai Enter
3. In fereastra aparuta mergi la "Desktop Window Manager Session Manager".
4. Click dreapta pe "Desktop Window Manager Session Manager" si selectezi Start.
5. Clic dreapta inca o data pe "Desktop Window Manager Session Manager" si selectezi Properties.
6. Mergi pe "General Tab" si la "Startup type" alegi "Automatic. Click OK.

| AdelinGrigorescu explică (pentru alexpoint):

Nu pot sa dau funda

| alexpoint a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

Nici o problema, nu pentru funda am raspuns.