| aventador a întrebat:

Cine sunt cordunenii? as dori cat mai multe informati despre ei. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| jokker_9817 a răspuns:

Eu sunt din iasi si iti pot spune ca sunt cel mai de temut clan de interlopi de aici.se ocupa cu proxenetism, droguri, camatarie, inselaciune si altele.sunt genul de persoane cu care nu te pui pentru ca pierzi. daca te intereseaza poti gasi mai multe informatii pe feisbuc.doar da o cautare pentru coordoneanu.

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pe antena 1 (observator)am gasit ca sunt „Membrii unuia dintre cele mai de temut clanuri din tara, clanul Corduneanu"

se pare ca fac trafic de droguri...

| Filip23 a răspuns:

Niste talhari din Iasi, cred ca gasesti destule despre ei cu un search pe google.