| Angie_Brudaru_1991 a întrebat:

Cine știe unde, în Piatra Neamț, pot să-i împușc găuri în urechi ștrumfiței mele de 5 luni?

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

Buna, eu stiu de acum 3 ani, cand am fost cu nepotica mea: In Piatra Neamt pun cercelusi cei de la Levi's, in Precista. E in jur de 20 RON toata afacerea, cu tot cu cercelusii medicinali.

5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Ar fi indicat sa te duci chiar la policlinica unde este inregistrata "strumfitica" ta happy. Trebuie sa existe o asistenta care face asa ceva, in plus, acolo esti mult mai sigura ca procedura are loc intr-un mediu steril si sigur.

| Angie_Brudaru_1991 explică (pentru foxsilver):

Da, mersi. M-am gandit si eu la asta. Insa doctorita si asistenta au pasat raspunderea, trimitindu-ma la o "firma specializata".

| foxsilver a răspuns (pentru Angie_Brudaru_1991):

Hm, s-au puturosit!

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Buna! incearca la mall, eu acolo mi-am facut gaurile acum cativa aniwinking la mine a costat 20 lei, dar doar cerceii medicinali...gaurile au fost facute gratis big grin :*

Sper ca te-am ajutat... funda :*?

| Criss2017 a răspuns (pentru AttilaDornIsPower):

Unde la mall (si pe mine ma intereseaza subiectul)