| Zøєy a întrebat:

Cine v-ati dori sa castige Romanii Au Talent? [ curioasa ]

Incep Eu...

TuTu Adrian[; x]

20 răspunsuri:
| Sophie a răspuns:

Bună.
Narcis Iustin Ianău.El e mai bun ca Ţuţu.
Pa-pa!

| SportyZizzu99 a răspuns:

Si eu tot TuTu Adrian...Pt. ca este super Talentat si ff Dragutzzbatting eyelashes

| Madi_8495 a răspuns:

Si eu vreau tot Tutu Adrian sau ala cu mingile:X

| andreea_5972 a răspuns:

Si eu la fel dar cred ca o sa cistige ala cu voce de femeie

| Aოтuu a răspuns:

Iustin

| Patrăţel a răspuns:

Tutu Adrian! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il sustin pe Narcis Iustin Ianau, dar ma indoiesc ca va castiga avand in vedere mentalitatea romanilor.

| deea_8247 a răspuns:

Tutu adrian desigur

| M a răspuns:

Tutu Adrian siguuuur va castiga.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Eu as vrea sa castige Adrian Tutu si nu pentru ca ai spus tu ca si tu vrei sa castige adrian tutu imi place de el si cazul sau este impresionant.

Pa, pa

| SnUk a răspuns:

Nimeni...concursu a fost o panarama.s-a furat mult, multi au platit sa treaca in urmatoarele runde.

| DevilProject a răspuns:

Cosmin Agachebig grin

| bitza_6446 a răspuns:

Pai depinde.ca sunt multi oameni cu talent printre care se afla si tutu
Acum depinde de de ce voteaza cei de acasa...
Si eu as dori sa castige tot Tutu pentru ca sunt foarte bun prieten cu el
Fundahee hee?

| COLLETE_3622 a răspuns:

Eu imi doresc sa castige tot Tutu Adrian :X:X:X:X.

| N1mka4eva a răspuns:

Intr-adevar prestatia lui Narcis a fost super`...Eu cred ca Narcis si Adrian ar trebui sa fie la agalitate. Ceilalti nu prea merita, in special Akikai laughingrolling on the floorNumai numele ma face sa rad!

| Dianaa14 a răspuns:

E greu de zis... Iustin are talent dar munceste mult.Adrian e mult mai bun,are talent mult mai mare(canta bine, compune suuper, danseaza:X)Deci dupa mine TUTU dar nu e numai decizia mea.E a tuturor!:*:*Te pup

| ZEU93 a răspuns:

Si eu la fel happy

| saycon a răspuns:

Tutu Adrian la fel ca tine...winking

| robert123 a răspuns:

Zoey ti sa implinit dorinta si sa fiu sincer eu tineam cu baiatul cu beat box

| Zøєy explică:

Ehh sa fiu sincera robert123 multi au avut talent si meritau sa castige da' na...