| Adi1987 a întrebat:

Cineva care este din Suceava imi poate zice care este o clinica buna, de calitate, pentru un consult oftalmologic?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu mergeam la doamna dr. Martiniuc (are doctorat în oftalmologie - deci nu este oricine). Are cabinetul pe str. Mărășești în zona școlii de șoferi Ovasal. Cum ar veni vizavi de liceul pedagogic - C. N. Mihai Eminescu.
Ultimul control l-am făcut în 2021. Dar am auzit că are niște "probleme" și lipsește. (Problemele sunt de natură medicală- să nu crezi că este vorba despre altceva). Asta era prin primăvară. Caută pe internet numărul de la cabinet și vezi dacă mai lucrează. E cea mai buna din oraș și ar fi păcat să nu mai poată profesa.

| Adi1987 explică (pentru gabicoo):

O stiu, am fost la ea acum multi ani si pe mine nu a reusit sa ma vindece, este o clinica medoptic in Suceava si se zice ca e buna si mai este una Optic Tataru, voiam sa merg la una dintre astea

| gabicoo a răspuns (pentru Adi1987):

Eu doar la Martiniuc am fost. Despre celelalte două clinici știu doar din auzite, că ar fi bune dar - nu pot să-ți dau un sfat.

| Delllla a răspuns:

Eu am fost la mai multe.

| gabicoo a răspuns (pentru Delllla):

Deliutza - tu chiar ești din Suceava sau faci spam?