| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din BRAILA pe aici care ma poate ajuta cu un nr de telefon al unei firme de pe Str Vadul Spitalului, Nr. 1. E o firma de confectii grele. PLZZZ am nevoie de ajutor

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stiu unde e firma aia. E jos, aproape de Dunare. Dar nu stiu cum ii zice, asa ca e imposibil sa caut undeva numarul de telefon. Cred ca, mai bine te duci direct acolo. Nu stiu, insa, de ce am senzatia ca acolo nu mai e firma aia de care zici tu ci un mare depozit de chestii.

| SuicideSilence a răspuns:

Buna. nu sunt din Braila, dar poate te ajuta acest site: http://www.localbiz-braila.ro/......f1394.html

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru SuicideSilence):

Am cautat si eu dupa adresa, dar nu este firma asta, trebuie sa fie o firma de confectii grele nu imbracaminte. merci oricum