| Catalin_4582 a întrebat:

Cineva mi-a pus o intrebare si mi-a dat 20 minute de gandire.Sunt la o petrecere si intrebarea e urmatoarea :o pisica mananca un soarece in 3 minute.In cat timp mananca 100 de pisici 100 de soareci.

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

A greşit. happy

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Tot în 3 minute, pentru că fiecare pisică are şoarecele ei, şi şoriceii sunt mâncaţi în acelaşi timp.

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

3 minute

| soseta ucigasa a răspuns:

O pisica mananca un soarece in 3 minute si tu ma intrebi in cat timp mananca 100 de pisici 100 de soareci?
TREI in *** laughing

| Catalin_4582 explică:

El spune ca e mai putin de 3 secunde

| riana36blue a răspuns:

3 minute