auran
| auran a întrebat:

Cred ca trebuie sa devenim vegetarieni in curand, ce vom mai manca daca porc si pasare nu mai putem?

http://www.descopera.ro/dnews/4356010-dupa-febra-porcina -holera-aviara

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

E gripa porcina, am inteles ca nu are legatura cu a consuma carne de porc. Cel putin, asa scrie pe panourile cu masuri de precautie, care au impanzit bucurestiul. Personal, sunt pro-vegetarianism.

auran
| auran explică:

Mda, eu nu prea sunt adepta legumelor si verdeturilor - putine sunt care sa-mi placa

lolita
| lolita a răspuns:

Eu de carne nu ma las big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krne de vita sau preluam retetele asiaticilor si vanam insectele laughing

| AllenTJ a răspuns:

E o porcarie asta, au scapat de sub control nu stiu ce experimente au facut ei pe animale si acum murim toti. Mananca carne de curcan, ca este foarte buna, la mine nu lipseste, si peste.