| King2001 a întrebat:

Credeti ca rezultatul poate fi oarecum schimbat daca esti optimist sau pesimist?

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Nu. Totul depinde de cat de realist esti, nu de cat de optimist sau pesimist esti. Ce inseamna realist? Inseamna ca stii la ce nivel esti..si daca poti urca, te mentii sau cobori. Daca spui "sunt optimist" nu inseamna ca vei avea succes, la fel si in cazul "sunt pesimist" deci n o sa am succes. Dupa parerea mea, cel mai important este sa fii pregatit/a, sa stii cum sa abordezi situatia..sa ai o baza teoretica si/sau practica.