| MAndreea99 a întrebat:

Credeti ca Tokio Hotel este pentru cei emo sau punk? Daca da dc?

Răspuns Câştigător
| Äđĺĺ a răspuns:

Un fel de emo-punk deoarece putin emo dupa cum se prezinta in reviste, poze etc. si dupa cum se imbraca, machiaza iar punk dupa cum canta! funda plzz?~~~

3 răspunsuri:
| Alexandra_3484 a răspuns:

Nu.Si nu cred asta pentru ca si eu ascult TH si nu am niciun fel de orientare catre emo/punk. Oricine poate asculta orice.
Muzica e pe gratis!

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

laughing) De ce sa fie pentru emo/punk?!
Nu sunt nici emo nici punk, si ascult din cand in cand Tokio Hotel.happy

Deci nu este neaparat pentru emo/ punk.happy

| AlexRock a răspuns:

Nu e nici una nici alta
Este muzica pop-rock (punk nici gand...)
Acum (2012) sau dat mai mult pe pop dar punk nu au fost never... deci ar fi un fel de rockeriwinking