| dAnnYx a întrebat:

CsPlay ( www.csplay.tk ) va pune la dispozitie o gama larga de tutoriale gratis pentru servere voastre de Counter-Strike.
In categoria Resurse Counter-Strike gasiti utilitare pentru cstrike, skinuri, modele pentru 1.6 (player skins), configuri si multe altele.
In prezent oferim moderator pe forumul nostru acelor persoane care ne ajuta cu diferite tutoriale.
Inregistreaza-te www.csplay.tk

3 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Cam faci reclama, si poti sa iti cumperi domeniu. ro sau. com!

| corina_9692 a răspuns:

Oricum siteul este zero comparativ cu http://www.cs-gothic.ro/!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/