| anonim_4396 a întrebat:

Cu Camtasia Studio si cu Sony Vegas Pro pot taia parti dintr-un videoclip?

Răspuns Câştigător
| VeldroN94 a răspuns (pentru alinaalin955):

Ms,sti cumva si vreun program de accelerat videoclipuri?
Adica sa ruleze mai repede

| alinaalin955 a răspuns (pentru VeldroN94):

Nu cunosc.
Adica cum sa ruleze mai repede? Nu inteleg.

| alinaalin955 a răspuns (pentru VeldroN94):

Vad aici asta:
http://www.softpedia.com/......Tube.shtml
Nu stiu care-i treaba cu el.

| VeldroN94 a răspuns (pentru alinaalin955):

Adica sa ii dai Fast-Forward

| VeldroN94 a răspuns (pentru alinaalin955):

Auzi,sunt nesigur de ceva:Cand pun un video pe youtube dau sa il vizionez si pot selecta calitatea 240p, 360p, 720p si faza e ca eu nu am facut nimic ca sa devina full HD. Oare doar eu il vad asa sau si ceilalti?

| alinaalin955 a răspuns (pentru VeldroN94):

Toti il vad asa.
Depinde ce filmeste. Daca faci o captura desktop conteaza rezolutia la care tii monitorul, ce rezolutie ai setat la desktop. Daca faci o captura video in timpul unui joc conteaza ce rezolutie ai setat la joc.Bineinteles conteaza si setarile la programul de captura.
Daca filmezi ceva cu telefonul sau cu camera depinde de ce setari ai facute si de rezolutia suportata de telefon sau camera.
Pune link-ul uni clip sa vad si eu.

| alinaalin955 a răspuns (pentru VeldroN94):

Folosesc splash player si pot player dar vad ca nu ai la nici unul cum sa derulezi.

| alinaalin955 a răspuns (pentru VeldroN94):

Scrie ''Acest videoclip a fost eliminat de utilizator.''

| VeldroN94 a răspuns (pentru alinaalin955):

Mdeah...am cam abandonat ideea care o aveam eu dar na.Asta e.

11 răspunsuri:
| Danutzul2000 a răspuns:

Cu Sony vegas stiu sigur... cu camtasia nu stiu...