| boborock2011 a întrebat:

Cu ce medie trebuie sa termini ca sa te poti transfera in Iorga Braila, sau Murgoci :-\? vreau sa ma transfer in al doilea semestru happy

1 răspuns:
| ClairDeLune a răspuns:

Ai putea sa suni la secretariatele liceelor. daca tot vrei liceu mai bun, du-te in murgoci, pentru ca acolo,desi sunt profesori foarte exigenti,motivatia e mai mare. uite, nu am un raspuns clar pentru intrebarea ta, dar o sa ma interesez si revin cu cv mai plauzibil