| Florin2009 a întrebat:

Cu ce program pot transforma un filmulet din format. wmv in. avi? Dar sa mi-l transforme pe tot mai fratilor. Am incercat mai multe programe dar imi salveaza doar la inceput. Filmuletul are vreo 4 minute si ceva. Va rog sa ma ajutati. Promit sa dau fundita

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Free 3GP converter cautal pe google.Ala converteaza orice gratuit.Asa se numeste programul.

| WebmasterR a răspuns:

Si eu folosesc 3gp, e cel mai bun.
Te rog da click si pe blogul meu, doar da click pe link! http://tutoriale-ghiduri.blogspot.com/