| Simpluuu a întrebat:

Cum a fost prima zi de scoala pentru voi? Eu am intrat in a cincea. a fost mortal. Suntem doar 15 in clasa si avem o diriginta de doar 21 de ani. suntem primii ei elevii. Parte cea buna e ca sunt vecina ei.

Răspuns Câştigător
| Dragoselu12345 a răspuns:

Cam naspa
In primul rand ar fi trebuit sa aveti o diriga cu experienta
Si chiar 15 in clasa eu am 30 cu mine in clasa te rog imi dai o funda big grin big grin big grin.

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

A fost ciudat la mine. Suntem 25 in clasa. Doi colegi s-au mutat, o colega a murit vara aceasta... Eu am trecut a-6-a, diriginta mea are in jur de 50-60, nu e nici super tare, dar nici cea mai nasoala.

| superpissy40 a răspuns:

Pai a fost bine.Am stat o gramada in curtea scolii pana a vorbit directoarea...Am intrat a 6-ea.Ne-a zapacit diriga cand ne-a impartit manualele(Cine are manualul de engleza? Dar de mate? Dar de biologie?)Nici macar nu ne-a dat pauza.Am stat de la 9 la 11 fara pauza.Nasol,nu? Am vorbit, ne-a pus sa semnam niste fise si dupa aia am plecat.

| Simpluuu explică:

Mersi mishi

| ℓαυяα a răspuns:

Oribillaughing ne-a tinut degeaba acolo sad nici clasa nu avemlaughing

| MoreFun a răspuns:

A fost suportabil.
Am intrat in a 7-ea, nici diriga noastra nu e cine stie ce dar merge happy. Oricum imi era dor sa-mi vad colegii... Si la noi ne zapaceau cu discursul dar n-am auzit mare lucru din el pentru. ca eram ocupati cu vorbitul, despre ce-am facut in vacanta, cum a fost etc. happy Cand ne-au dat manualele a fost mai nasol. Unii nu stiau ce carti au si ce nu, cate au si cate le mai trebuie si chestii asemanatoare happy
Dar in general bine.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Fain...is a 8a. driginta are vreo 36 de ani si e profesoara de engleza si suntem 11 in clasa.asa ca nu-i nicio mirare

| ioniiiiiM a răspuns:

Pentru mine a fost nasol sunt a saptea :p. noi suntem vreo 28, si avem o babaciune ca diriga, are vreo 48 de ani asa cred! :]]

aaa si bafta in clasa a cincea happy!

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

A fost destul de bine prima zi de scoala pentru mine.
Nu conteaza cati ani are diriginta ta.Am avut o profesoara de biologie care avea tot 21 de ani dar chiar ii placea sa predea si o facea bine.
Si nu prea cred ca sunteti doar 15 in clasa. Poate doar nu au venit toti.
Sper ca te-am ajutat. Funda daca crezi ca merit.