| larisaa_3245 a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore sigur?
Nu vreau raspunsuri gen: intra pe site... www. " si baga-i id si vezi daca e on sau nu.eu vreau sigur sa vad daca mi-a dat ignore nu stiu daca se poate, da macar...incerc.
E posibil sa-mi fi dat si offline permanently dar cum vad?
FUUNDA :)

1 răspuns:
| antonika337 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti intrebi prietena sau sa-ti faci alt id in care sa-l bagi dar un id unde sa nu banuiasc ca esti tu si cand pe un id deal tau nu e intrat si pe celalalt al tau este intrat atunci t-a dat ignore eu asta cred ca-i solutia pentru nelamuriri mesaj kiss pup