| ConstantinFlorentina1979 a întrebat:

Cum aflu numele angajatilor stb București

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sună la STB.

| johnnny123 a răspuns:

STB are peste 10.000 de angajați. Vrei să afli numele tuturor?

| ConstantinFlorentina1979 explică (pentru johnnny123):

Eu sunt angajat stb. Ma interesează dacă mai este cineva cu același nume ca al meu? Constantin Iuliana Florentina.

| ConstantinFlorentina1979 explică (pentru ConstantinFlorentina1979):

Într-un proces este implicat și numele meu dar nu știu dacă sunt eu. Nu am cum sa aflu de la instanță din cauza ca este prin sindicat și nu se dau detalii despre cnp-ul persoanei

| johnnny123 a răspuns (pentru ConstantinFlorentina1979):

Nu poți să mergi la resurse umane sau la contabilitate undeva și să-i întrebi direct pe ei?

| ConstantinFlorentina1979 explică (pentru johnnny123):

Asa se pare, la noi la serviciu nu primești astfel de informații

| johnnny123 a răspuns (pentru ConstantinFlorentina1979):

Atunci mergi la sindicat, dacă spui că procesul este prin sindicat. Este dreptul tău să știi dacă ești implicată într-un proces.

| ConstantinFlorentina1979 explică (pentru johnnny123):

Tocmai aia este problema ca am plecat și din sindicat

| Simpatic a răspuns (pentru ConstantinFlorentina1979):

Probabil poti daca doar daca ai un avocat care sa te reprezinte.
Si nu, nu am idee cum este cu un proces prin sindicat!
Desi eu stiu ca este normal si de bun simt daca sunt implicat intr-un proces ca toti sa fie informati.
Nu stiu ce e aici ce fel de judecata este, ma gandesc daca sindicatul este implicat este pentru ceva banesc, pentru contracte etc nu e un caz de drept penal consider!

| ConstantinFlorentina1979 explică (pentru Simpatic):

Da, asa este nu este penal