| Alexiaandra a întrebat:

Cum ajung din Berceni,mai exact huedin la piața delfinului, Pantelimon? Ce autobuz iau? Va rog sa Răspundeți

1 răspuns:
| ardei795 a răspuns:

Iei 116-le pana la capat (Piata Sfanta Vineri), apoi iei tramvaiul 14 tot de acolo si te duci pana la Bulevardul Chisinau. De acolo mergi 500 de metri pana la Piata Delfinului (treci de sensul giratoriu tot inainte pe Soseaua Pantelimon, o iei la stanga pana la Carrefour, apoi Piata Delfinului big grin )