| Adrian34567 a întrebat:

Cum ajung din Drumul Taberei la Obor? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Cand va face metrou direct tii blana de la drumu taberei la iancurului si dupa mai meri 1 statie cu metrou de pe ailalta linie.

pana atunci cand va fi gata, cand probabil am sa mor si eu, ajungi la politehnica cu ce vrei tu si iei metroul in directia Anghel Saligny.la dristor te dai jos si urci cara rulanta, continui culoaru 15 metri si vezi capatul magistralei 1 (galbena) la statia denumia dristor2. iei orice metrou si mergi piata muncii > piata iancurului > si obor. acolo te dai jos si te tii de portofel sunt multi amatori de reconditionari portofele si telefoane pe acolo. bafta!

2 răspunsuri:
| tomthecat a răspuns:

Autobuzul 368 până la Eroilor, autobuzul 336 până la Rosetti şi troleibuzul 66 până la staţia Făinari sau Bucur Obor.

| petre059 a răspuns:

Poti sa ajungi daca iei metroul de la Eroilor.