| anonim_4396 a întrebat:

Cum arată ziua de luni, în viața ta? Dar cea de duminică?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Pentru mine, scoala are o influenta destul de mare asupra zilelor saptamanii, lunea mi se pare o zi destul de usoara.
Cea de Duminica, reprezina o zi numai pentru Dumnezeu, o zi de relaxare, o zi de odihna.

| Wehrmacht a răspuns:

Duminica-bagamiasi maine e iar luni!crying
Luni-Chinul incepe aicicrying
Valabil doar cand nu e vacanta.

| Dina a răspuns:

Luni este un nou inceput,dar totodata munca din nou, si iarasi multa energie.Iar duminica o zi de odihna dar pentru mine odihna nu inseamna sa stau toata ziua sa ma plictisesc, deci o zi mai plictisitoare ca duminica pentru mine nici nu-i.

| DorelSudoru a răspuns:

Nu arata

| Bez3a a răspuns:

O zi de luni e nasoala mai ales cand trebuie sa merg la scoala e inceputul unui nou dezastru.o zi de duminica esti o zi de relaxare pot face orice es super...