| led01 a întrebat:

Cum comand un colet de pe net prin easybox?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca comerciantul de la care cumperi are acesta varianta de livrare o vei vedea atunci cand vei ajunge la pasul de a alege modalitatile de livrare

| gabicoo a răspuns:

Bifezi opțiunea înainte de a finaliza comanda.

| SuNaM a răspuns:

Nu toti au optiunea asta. Dar iti zic un mic siretlic in caz ca, comerciantul nu are optiunea asta. Dupa ce pui comanda cu livrare acasa, ratezi prima incercare de livrare( cum probabil o vei si face din moment ce vrei la easybox) si dupa suni la call center si gratuit, pentru Fan Courier si Sameday pot garanta, restul nu stiu, vor redirectiona coletul la Easybox si a doua zi o sa te poti duce la Easybox.