| Andrusa a întrebat:

Cum credeti ceva fi cu lumea, poluarea in genere cu toate ceva fi in anul 2050?
Rog frumos cit mai repede raspundeti

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce atata graba? Mai sunt 40 de ani pana atunci.
Oops! E tema ta la ecologie si n-ai chef s-o faci singur, asa-i?

| 54ndy a răspuns:

Cred că aproape toate pădurile vor dispărea şi aproape toată terra vă fi acoperită de deşert. Să sperăm că nu vă fi aşa.

| BoierBibescu a răspuns:

In primul rand.intrebarea are multe clisee in ortografie. in al doile-a rand nu va stii nimeni daca vom apuca anul 2050 sau nu.

Ce pot spune e ca daca se va continua asa. populatia o sa sufere o malformare gentica in timp.proces ce este dovedit deja.