| emilenescu a întrebat:

Cum cumpar animale la barn buddy (hi5) dar cu monede nu cu credite (am peste 20 de vecini si am caine dar vreau sa cumpar vaci, capre etc... dar nu cu credite ci cu monede) cum?

Răspuns Câştigător
| SensiBlu a răspuns:

Pai cand treci la un anumit nivel primesti dreptul de a cumpara animale pentru monede.

4 răspunsuri:
| Iull a răspuns:

Astepti pana strangi suma necesara pentru a cumpara animalul care vrei tu, iar apoi il achizitionezi precum cainele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaca tio da la level 28 iar capra la 49 si sunt altfel de animale decat alea cu credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinul barrn budy ciar de acolo de unde cumperi plante