| ionutz70 a întrebat:

Cum downloadez videocliputi de pe you tube adica am vavut filmulete care imi plac si vreau s ale iau direct de pe youtube cum fac? dau funda

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Dai copy la URL-ul de la videoclip, (acolo sus unde scrie http://www.youtube.com/watch? vblablaetc...) apoi intri la www.keepvid.com apoi acolo sus unde scrie download dai paste la URL-ul videoclipului la care ai dat copy, şi dai download. O să se afşeze cu verde, cu maro, cu albastru mai multe formate de downloadat, poţi să-l dai jos mp4, HD, mp3, mai slăbuţ la imagine, etc. Apeşi download la mp4, ăla e mai bun. Baftă.

5 răspunsuri:
| Neuron a răspuns:

Cauta REALPLAYER. Este un program cu care poti downloada orice video de pe net, si in plus le poti converti sau taia.

| Cristchentian a răspuns:

Foarte usor
scrie pe internet pe google download youtube si a sa gasesti diferite programi cu care a sa poti descarca filmulete

| Cristchentian a răspuns:

Funda?

| 01justin a răspuns:

Scrie pe google: flv to mp3.Intrii pe prima chestie care iti apare.Copiezi linkul de pe youtube si apoi dai next.

Asta e tot.Bafta!