| jiidox a întrebat:

Cum e chiria la camin la Bucuresti? Se cere avans pe mai multe luni sau nu? Daca nu sunt student ma pot caza? Am nevoie de certificat/ ce acte imi trebuie?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Mi se pare ca se plătește la luna. Dacă nu ești student, nu se poate sa te cazezi in cămin.
Dacă e nevoie de acte găsești pe site-ul facultății respective ce e necesar pentru solicitarea locului in cămin. Depinde de facultate.

| NunuNini a răspuns:

Daca nu esti student, nu te poti caza. Pentru simplul motiv ca nu sunt locuri suficiente nici pentru studenti.
Cat despre pret... doar direct la ei poti afla, fiind diferite.