| alexiaaaass a întrebat:

Cum este examenul practic auto? sunt o fata din constanta si am facut scoala pe un matiz cam ce se cere de un politist? ce trebuie sa fac sa il i-au cu brio? sala am dat de 2 ori si a 3-a oara am reusit sa iau o sa influenteze asta atunci? la ex (am pus intrebarea la aceasta categorie pentru ca am nevoie de raspunsuri)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex nu se da examen auto.

| Silviu591 a răspuns:

Parcari laterale, garari(fata sau spatele), plecari din panta, vezi sa ai grija sa semnalizezi orice schimbare a benzii sau depasire, daca politistul vrea sa te pice iti poate cere sa faci o oprire si daca nu esti atenta poti face greseala sa cazi in capcana si sa opresti in locuri un oprirea este restrictionata