| Klews a întrebat:

Cum ii spun cuiva ( foarte politicos)sa se mute din casa?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
... dupa mine aar fi urmatoarea(daca peersoana respectiva are 18 ani) : "De la 18 ani esti liber du-te unde vrei."
... de la 18 ani in jos ar fi: "Daca nu pui mana pe carte si inveti te poti muta afara in curte sau unde vrei tu! "

5 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

''iesi afara din casa!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos mutate m-am saturat de caracterul tau de neam prost.Si in felul meu dispari pana nu te nenorocesc iti fac viata un infern.Bafta

| UnNumeCiudat a răspuns:

Mars afara curva ordinara

| PaulDaan a răspuns:

Buna dupa mine ai putea spune astea:"Tea-m gazduit pentru atata timp si acum iti dau sansa de a locui in alt loc decat aici."

| Daniel_Acsinte_1986 a răspuns:

Pai pur si simplu i spui ca nu mai doresti sa stai cu el/ea in casa si gata.