| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi activez codul de pe hi5, imi apare:Verifica-ti e-mailul la ************@yahoo.compentru a activa codul contului hi5. Fă clic pe linkul de confirmare sau copiază şi apoi transferă codul următor:

10 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Utita la mailu-rile tale.
Trebuie sa primesti un mail de la hi5 in care iti zice sa pui click pe un link (sau ceva de genu)
Pui acolo clik si urmezi instructiunile
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mie nu im apare nici un link de confirmare li e-mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si unde verific emailul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Railean. o@yandex.ru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pune la introduce-ti codul dumneavoastra aici? te rog frumos sa va ajuta cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raul_jupanul@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt experta in din astea asa ca asculta-mi sfaturile:trebuie doar sa intri pe hi5-ul cuiva si sa copiezi un mesaj anonim apoi sa il transcrii pe casuta in care iti scrie "introsuce-ti codul dumneavoastra aici" apoi dai click pe "activeaza" si gata foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa va ia dracu cu codu hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde gasesc link-ul de confirmare ca sa-mi vad codul contului meu hi5? AJUTATI-MAAAAA!

| doina_3894 a răspuns:

Pai si eu incerc de 2 saptamani...si tot nu am reusit sa imi activez acel cont, nu stiu ce-i cu el...