| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac site gratis Pliz Vreu sa aflu ca nu stiu! Pliz!

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Site sau blog?

25 răspunsuri:
| kinkyk a răspuns:

Mai poti incerca http://sitebuilder.websitewelcome.com/Wizard este un indrumator. cred ca te va ajuta mult. bafta

| kinkyk a răspuns:

Poti intra pe http://www.cabanova.ro iti faci site gratis si simplu, plus ca este in flash, adica poti folosi multe animatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut dar nu gasesc mai incercam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac site ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.webgarden.ro un site cu ajutorul caruia iti poti crea propriul site convenabil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miam facut cont big grin da faza e ca nu stiu cum sa lucrez big grin help me! :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi ori descarci platforma gratis wordpress e folosit si de Coca-cola si de mai multe companii sau Joomlawinking bafta eu iti recomand wordpresswinking cine are nevoie de ajutor il ajut cu cea mai mare placere contact my: zerocool_94 sau dalyn94@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nasol prea mare riscuu care vrea sa ma ajutre sa-l fac shooby_vlad
un sait de radio cu chat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de unde dracul stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, si eu caut p ecineva care stie bine...mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu iti recomand flash. nu e de viitor. si in caz de esti la curent cu ultimile stiri ti-ai da seama ca Apple e in mare conflict cu Adobe(cei care detin drepturile pentru Flash) si nu accepta nici pe IPhone nici pe Ipad, deci flashul nu e de viitor.

Sfatul meu este sa intri pe w3schools sa inveti html si apoi sa prinzi de wordpress si apoi php si apoi orice altceva iti va parea usor.

uite eu unul fac siteuri GRATUIT si apoi le ofer clientilor care isi gazduiesc siteul pe serverul meu.

http://vreausitegratis.com

Cine stie poate dupa ce pui mana pe html si apoi pe php vom fi concurenti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar pentru ce iti trebuie un sitelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi pot face un site pentru a-mi lua filme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treuie sa ai 18 ani in al doilea rind trei sa ai 2 poriyutr se memorie atit pot zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi da-mi id tau plz

| Aly_1795 a răspuns:

Cel mai usor e aici : http://www.forumgratuit.ro/. poti face si blog si forum.

| Leandro a răspuns:

Foloseste www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit. Se adreseaza tuturor, fie incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire gratuita, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| MICROice_2936 a răspuns:

Http://www.ucoz.com/register/ asta este cel mai bun si simplu eu aici am site uite http://destyni-fansub.ucoz.com/

| Activ12 a răspuns:

Asta caut sieu dar nu gasesc cineva sa dea un raspuns bun si gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Webtop cel mai tare site de facut site-uri dar trebuie sa stii codurile HTML ca-n palma, nu e usor eu inca lucrez la site-ul meu, lucrez de vreo 2 zile da n-am progresat aproape deloc,ma rog e foarte fain site-ul asta si in plus ai multe teme cu forum,chat ce vrei, chiar si de downloadat si uploadat fisiere, Funda?