| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac un blog?
help!big grin

4 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Http://en.wordpress.com/activate/c46e1b5d35d0cfd1
Fa-ti cont, si da-i drumul! :)

| Sabrine a răspuns:

Hey.eu am blog spre exemplu pe www.blogspot.com dar mai este si varianta pe www.wordpress.com. insa mie mi se pare mai tare pe blogspot.com e mai simplu si ai multe optiuni:)
dai la creare cont si la blog.si-ti faci si e in limba romana si ai sa stii sa-l folosesti. wordpress mi se pare mai complicat.in fine, daca mai ai nevoie de ajutor, intreaba-ma:)

Succes cu blogul!

| rserpu a răspuns:

De ce sa iti faci blog daca poti sa iti faci site care sa fie doar al tau. Intra pe www.webmoneyhq.ws