| Crisadi1185 a întrebat:

Cum imi fac un site cu jocuri?(gen ladypopular). FUNDA.

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Ca sa creezi un sitre ai nevoie de cunostinte html, css, php... sau sa stii sa utilizezi o platforma, gen wordpress. Sunt si servicii de auto builder sites. Daca vrei ca pe acel site sa pui jocuri create de tine, crearea unui joc este foarte greu chiar si unu creat in flash; iti trebuie cunostinte de programare. Nu ai decat sa iei jocurile de pe alte siteuri.:d Pentru doar 60 euro, iti pot crea un site simplu. Jocurile... faci rost. :d

| deeadeea111 a răspuns:

Este mai complicat din cate stiu

| Brotacelul a răspuns:

Pentru site, poti folosi www.ucoz.ro... jocurile, din pacate, nu stiu de unde sa le iei :|