| KoreaJapan a întrebat:

Cum imi pot schimba numele din lista de la mess? adica am facut asta si in lista mea apare asa cum vreau, dar celorlalti nu le apare asa. am incercat cu ctrl shift r dar nu a mers. am incercat si >actions- send my contact detalies
dar tot degeaba. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

Nu se poate doar daca ii bagi din nou in lista... ii stergi si dupa le apare numele nou si eu inainte nu stiam dc apare la alti alt fel... dai FUnda?

| BellsC a răspuns:

Hm...thinking ma gandesc ca poate e vreo problema cu messul mie mi s-a intamplat cu avatarul mai incearca asa cu sent my contact daca nu poate ca nu au dat ei accept. Daca e problema de la mess incearca peste ceva timp ca se rezolva elwinking

| yuP a răspuns:

Ctrl+r happy sa dea cei din lista