| TessaYoung a întrebat:

Cum imi pun poza de profil pe facebook fara sa o decupez?
Daca apas "Sari peste decupare" ramane asa poza sau mi-o decupeaza ei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-o decupeaza ei. Trebuie sa o faci mai mica ca sa ti-o accepte intreaga.

Picmonkey este un site on line unde poti face poza mai mica.dai acolo la resize.Te descurci tu.

| Coquina5 a răspuns:

Daca sari peste decupare, ti-o decupeaza ei si iti deseneaza si o mustata de Hitler.

| ღβأβأ a răspuns:

Daca esti pe PC si dai pe Sari peste decupare, clar ramane asat, neatinsa, nedecupata. Daca esti pe telefon, pe aplicatia Facebook nu prea se poate, doar daca intrii pe Chrome sau Internet Explorer.

| koharukusumi a răspuns:

Ti-o vor decupa ei in caz ca poza nu este tocmai potrivita.(aici ma refer strict la marime laughing )